Komputer do 500 zł?

Komputer do 500 zł?

Artykuł Miesiąca

Komputery są urządzeniami, które dzisiaj są wszechobecne. Otaczają nas w sklepach, hotelach, w codziennej pracy. Kiedyś komputery były synonimem luksusu, były również bardzo drogie. Do dzisiaj potężne gamingowe komputery albo takie, które służą do skomplikowanych obliczeń, przekraczają nasz domowy budżet. Komputer coraz częściej służy do nauki, a ostatnie czasy (pandemia) pokazały, że mając dzieci w wieku szkolnym, komputer w domu jest niezbędny.

Rynek komputerów daje nam duży zakres możliwości zakupowych, a my, szukając komputera dla naszych pociech do nauki lub dla siebie, do prostych zadań biurowych, nie musimy wydawać gigantycznych pieniędzy. Najprostszy komputer możemy już kupić w okolicy 500 zł.

Komputer do pisania i arkuszy kalkulacyjnych

Podstawową rzeczą, jaką powinniśmy zrozumieć, jest to, że kupując komputer do 500 zł, że będzie on służył do prostych prac biurowych (pisanie tekstów, korzystanie z arkusza kalkulacyjnego), oglądania filmów i przeglądania internetu. Pewnie proste gry dla relaksu też ma nim odpalimy, jednak o najnowszych hitach możemy zapomnieć.

Nowy czy używany?

Tak w cenie 500 zł możemy kupić nowy komputer, możemy kupić również używany. Przed podjęciem takiej decyzji pamiętajmy o tym, że na nowy komputer dostajemy gwarancją producenta. W przypadku zakupu używanego sprzętu o luksusie gwarancji możemy zapomnieć. Jeśli jednak zdecydujemy się na używany komputer, postarajmy się, aby taki zakup odbył się z „pewnego” dla nas źródła. Nie bójmy się również zapytać o ewentualne problemy techniczne nabywanego komputera. Dobrym pomysłem jest również sporządzenie prostej umowy kupno-sprzedaż na piśmie.

PC czy coś podręcznego?

Odpowiadając na to pytanie, musimy mieć skonkretyzowany potrzeby. PC-et, czyli klasyczne domowy komputer czy sprzęt typu, notebook, który jest mały i zmieści się do plecaka. Jeśli zamierzamy wybrać pierwszą opcję, pamiętajmy, że do 500 zł kupimy tylko i wyłącznie stację roboczą i musimy pamiętać o ewentualnych akcesoriach (mysz, klawiatura, ew głośniki) oraz monitorze. Problem się rozwiązuje, jeśli wszystkie te rzeczy możemy zabrać z zepsutego bądź starego komputera.

Notebook to zupełnie inny rodzaj sprzętu. Komputer jest przede wszystkim mały i wygodny. Nie potrzebujemy do niego żadnych dodatkowych akcesoriów oprócz kabla do ładowania. Wymiary notebooka pozwalają schować go do plecaka a czasami nawet damskiej torby. Czyż nie ma nic przyjemniejszego niż usiąść w ulubionej kawiarni i odpisywać na maile?

Komputer wybrany, ale w portfelu pusto

Jak to w życiu bywa, pewne rzeczy lubią zaskakiwać. Ile razy, mając zaplanowaną każdą złotówkę do wydania, okazywało się, że z różnych przyczyn nasze plany musimy zmienić. Jednak nie musimy od razu wpadać w panikę. Jest sposób na to, aby zakupić potrzebny nam komputer, a jednocześnie nie odczuć tego zakupu tak bardzo. Z pomocą przyjdzie nam kredytomarket.pl

Co to takiego ten kredytomarket.pl?

Kredytomarket jest bezpiecznym i sprawdzonym brokerem produktów finansowych. To, co jest bardzo ważne, kredytomarket nie jest bankiem. Broker zbiera, w jeden przejrzysty blok informacji, produkty finansowe. Co ważne nie są to tylko oferty samych banków. Dzięki kredytomarket.pl oprócz standardowego kredytu możesz wziąć również tak zwaną chwilówkę, czyli pożyczkę krótko okresowo na niewielką kwotę.

Dużo z tym formalności?

Strona brokera jest niezwykle prosta i intuicyjna, do wszystkiego jest łatwy dostęp, a każda transakcja jest w 100% bezpieczna. Wszystko możemy załatwić na ekranie komputera bądź smartfona w domowym zaciszu pijąc ulubioną kawę. Również z poziomu strony mamy dostęp do specjalnego kalkulatora, który pokaże nam, z jakimi miesięcznymi opłatami musimy się liczyć, zaciągając niewielką pożyczkę na nasz nowy komputer. Sama symulacja jestem w zupełności darmowa.

Nie mam jeszcze komputera

Na stronę kredytomarket.pl możesz wejść z poziomu smartfona i tam podać swój telefon kontaktowy, dzięki czemu skontaktuje się z tobą nasz Agent Terenowy, aby umówić się na spotkanie. Kredytomarket posiada szeroką się sieć Agentów na terenie całego kraju.

Nie czekaj. Skontaktuj się z nami i ciesz się nowym komputerem. Kredytomarket cieszy się pełnym zaufaniem swoich klientów, dołącz do nich i Ty.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments